| UnicornSweg a întrebat:

. De curând am un cont de IMVU şi din fericire sau păcate. la IMVU am băgat parola să fie salvată şi îmi intră automat. dar când să mă loghez pe site nu mai ştiu parola. am dat şi pe uitare parola :/, şi am pus mailul acolo. dar, nu primesc nimic pe mail, nimic. :'(. Aveţi idee cum să aflu parola?.

2 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

In caz ca iti faci alt cobt scrie parola undeva pe o foaie sau in telefon daca nu pune una care sa ti-o amintesti, de ex numele tau cu litre duble sau numele parintilor tai sau nr de telefon etc. exista multe variante, eu am numele unei pisici laughing

| lpavel a răspuns:

Uita-te si in folderul Spam, nu poti face altceva decat sa astepti sau sa iti faci alt cont!