| Diana1305 a întrebat:

Hei Tpu...Deci azi am iesit in centrul orasului si m-am intalnit cu baiatul cu care sunt impreuna(Avem 2 zile) si eu eram cu o prietena pe o banca si el cu prietenii lui si apoi a venit la mine si am vb chestii si eu eram foarte directa cand imi spunea ceva si ma tinea de mana iar eu i-am zis ca mai stau 5 min si plec si cand le-am vazut pe cele 2 dusmance ameele nu le-am suportat si am zis ca plec si el tot ma tragea de mana si zicea ca nu ma lasa sa plec apoi eu am plecat repede si el tot se uita la mine cum pleca si n-am mai vorbit cu el.Cum sa-mi cer scuze? Astep sfaturi.!

Răspuns Câştigător
| Jupananr1love a răspuns:

Hmm... Se vede clar ca lui ii pasa de tine, sincer nu prea inteleg reactia ta, eu in locul tau il sarutam... Ai nevoie sa fii mult mai puternica si sigura pe tine, fa ceea ce inima Iti dicteaza, nu te lasa intimidata, nimeni nu va opri timpul in loc pentru suferinta ta... Trebuie sa inveti mereu sa te descurci singura, ca pana la urma in intuneric si umbra ta te paraseste. Si in legatura cu scuza, spune-i ca ai fost emotionTa... Sentimentele tale au luat-o razna in prezenta lui pentru ca el te face sa te simti speciala... Si diferită, spune-i ca i-l placi si ca nu se va mai repeta! Succes

1 răspuns:
| sikra0604 a răspuns:

Ii poti spune ca te grabeai, sau ca era cineva in zona de care te fereai sa te vada in prezenta unul baiait