| Constantin_Andreea_1998 a întrebat:

Hei, revin iar cu niste intrebari!
Deci, ieri am stat cu niste fete la ora de sport si vine un baiat [cred ca era clasa a 8] si ma i-a in brate... Eu nu am reactionat si l-am lasat in pace... Dupa ies in pauza, unde il vad pe el, venind spre mine! M-am prefacut ca imi leg sireturile, sperand ca v-a pleca.
Apoi cand sa plec de la scoala, am realizat ca numai aveam telefonul la mine si probabil, l-am uitat in clasa... Ei si cand am ajuns in clasa era baiatul acela cu flori in mana.
Mi le-a lasat pe banca, m-a pupat pe obraz si a plecat.
In bilet, spunea: vei ramane mereu in mintea mea cu drag Andrei... :X :X :X
Nu stiu ce sa cred din asta, as vrea sa imi puteti spune va rog puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Se mai intampla asa ceva in ziua de azi?
Ar trebui sa petrecem si sarbatorim acest eveniment atat de rar...
Hai sa-ti zic ceva.
Fiecarui baiat ii pica cu tronc o fata cel putin o data in viata.
In momentul in care se indragosteste cu adevarat crede-ma ca nu mai stie ce e cu el.
E rupt de realitate, tot timpul te are in minte, orice face numai la tine se gandeste.
Tipul a vrut sa faca un gest frumos din punctul meu de vedere si ceva diferit pentru zilele astea.
Na tipul e praf dupa tine.
Depinde acum de tine ce faci.
Daca nu iti place de el ia-l usor.Sa nu faca vreo sceneta si regie.

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ma i-a? v-a pleca?

| sofisis a răspuns:

A vazut de curand Liceenii si s-a gandit ca ar fi amuzant de pus in practica faza cu florile.
Ce naiba poate sa insemne? Pe bune acum....ca te place.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul tau nu mai este de actualitate? A propos, te-au durut rinichii cand ai facut sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si voi spuneti ca pustii din ziua de azi nu mai sunt romantici! Bine, i-a furat telefonul, dar merita sa se aleaga si el cu ceva dupa un astfel de gest.

| HyIious a răspuns:

Prima de toate daca nu necunoscut te imbratiseaza stai cu mainile in buzunar laughing 2. la mana trebuia sa te asiguri inainte ca il ai si dupa intamplare data viitoare dai un shift in oo si i zici prima regula 1 metru distanta si mi te adresezi cu domnisoara etc etc dupa ce decid eu ca am incredere in tine poti invada metrul ala rotund daca nu mai adaugam unu pana ajungi in china PS: Nu am raspuns pentru funda doar ti-am explicat :p daca se mai repeta vin eu si iti arat faza cu shiftu ca fiu sigur ca team invatat bine - nime nu te imbratiseaza fara motiv chiar daca e admirator fara sa il sti sau sa vb cu el evita totul esti fata nu baiat evitane nici noi nu stim ce vrem (nu in cazul meu) dar : EXACT laughing Bafta