| Deeiutss a întrebat:

Hei TPU :*:*. Deci eu am avut un iubit cu care am stat 5 luni. A fost primul meu prieten si l-am iubit foarte mult, dar a aparut altul si nu stiam cu care sa raman..cu toate ca pe el il iubeam. Si-a cam dat seama ce se intampla si am ramas frati si a zis ca daca ma face sa sufar il omoara. In fine m-am despartit de el si dupa aceea s-a pus cu sora mea mai mica doar ca sa ma faca geloasa si i-a reusit. Apoi nu stiu de ce am inceput sa ne certam urat si am stricat prietenia. Ne-am injurat de tot ce am gasit si in fine (asta fiind in a 6-a). In a 7-a am incercat sa ma impac cu el dar nu prea aveam curaj sa vb cu el doarece imi era frica sa nu ne certam iar si pana la urma am inceput sa vorbim si am vorbit de vreo 2-3 ori. Mi-a fost rusine sa ii zic ca vreau sa ne impacam pentru ca am crezut ca va rade si va incepe iarasi cu cearta. Acum in a 8-a tot asa incet-incet am inceput sa vorbesc cu el si am vorbit si 3 ore la telefon.dar mi-a zis ca vrea sa uite ca am fost impreuna si l-am intrebat de ce si a zis ca nu ma mai place si are program incarcat (are dansuri -streetdance- si meditatii) si cam asta a fost scuza lui. M-a intrebat daca il mai iubesc si i-am zis ca da si isi tot cerea scuze si in fine. Si am inceput sa vorbim si m-a rugat sa uit ca am fost impreuna si am inceput sa ii zic asa : "dar am mai zis eu ceva de asta eu doar te-am trebat de ce erai suparat si vezi ca nu am chef sa ne injuram iarasi" si mi-a zis sa nu ma supar ca n-a zis nimic si ca ar vrea sa avem un ultim sarut..si eu m-am mirat foarte tare nici nu credeam ca e el, dar l-am sunat si chiar el era. A zis ca nu vrea o relatie si eu i-am zis ca mai degraba o imbratisare si el a zis ca mai bine un sarut si cand am zis bine s-a bucurat...si vreau sa ma impac cu el crying( Ce as putea sa ii zic maine?sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu esti demn de el.mai intai tteai despartit de el ptt un alt tip si dupa vrei sa te reimpaci cu el ca pe ala nu il mai iubesti sa stii ca nu e chiar asa de usor.nu stii ce ai pierdut, nu ai realizat ce ai avut.no sa il ai niciodata