| Xexe_Rebe_2002 a întrebat:

Am avut un iubit timp de un an si jumate dar ne am despartit din cauza la parintii mei a trecut un an si el m-a intrebat daca vreau sa ma impac cu el iar eu l am refuzat din cauza la parintilor mei si el s-a bagat cu una care eu am batut o din alte motive si el stia ca nu o suport iar acum e cu ea impreuna si mi-a spus inainte sa fie cu ea ca el ma iubeste mult dar degeaba ca cand ne certam ne injuram si de aia nu vrea mama sa fiu cu el credeti ca am reactionat bine sau dati mi un sfat cand ii vad impreuna cum sa reactionez ca eu de fapt sunt cam nebuna si ultima oara am injurat o ca vorbea cu el sa vina in fata mea sa i vad deci cum sa reactionez Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Kimball a răspuns:

Pune mana pe vreo carte si mai citeşte, lasa dragostea nu-i pentru ori si cinehappy

| Xexe_Rebe_2002 explică (pentru Kimball):

Oo uitasem

| Kimball a răspuns (pentru Xexe_Rebe_2002):

O fată care are un bagaj mai amplu de cunostințe, işi poate controla vorbele si comportamentu, din ce vad eu tu injuri( din cate am observat eu sunt fete care injură mai bine ca baieții + că ai batuto pe aia, deci ai un comportament mai agresij, mai pe scurt esti data naibi

| Xexe_Rebe_2002 explică (pentru Kimball):

Nu am bătut o din cauza lui. Și eu nu înjur!

6 răspunsuri:
| buburuzaDLP a răspuns:

Invata ca asta e pe primul loc, ai timp pentru iubire cand mai cresti. Ignorai si gata, incearca sa fi mai inteligenta ca Ea si sa nu cobori la nivelul ei

| Annemary98 a răspuns:

Daca te iubea asa cum spune el nu se incurca cu nimeni. Bine ai facut ca nu i-ai dat si a doua sansa. Daca acum se compoarta urat cu tine asa se v-a comporta toata viata.