| ralucka a întrebat:

Hei TPU duminica de 1 mai este un concert pentru elevi la sala polivalenta! Stiti mai multe detatlii?

6 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Cat este biletul sau e intrare libera thinking

| eko a răspuns:

Si eu mergbig grin

| Ioana :x a răspuns:

Eu vin big grin va canta Adda, Deepcentral si cam atat stiu vor fi liceeni.

| NiciUnNumeNuEraDisponibil a răspuns:

Merag si eu, canta deepcentral, dj rabinu si kristine, adda si inca una. biletul e 20 si e pentru 2 pers. e la ora 3. da nu mai stiu daca e sala polivalenta sau sala palatului.

| ralucka explică:

Da de deepcentral stiu. dar de restul? Si la ce ora? Si ce sala?batting eyelashes

| ralucka explică:

Biletul care il am eu este 20 de lei si este pentru 2 persoane.