| Lucyana_Mary_1998 a întrebat:

Hei TPU: imi place mult de un baiat si mereu cand plec acasa ne pupam pe obraz..simt ceva dar nu stiu daca si el simte..credeti ca e ok daca ma duc sa-i spun ceea ce simt in fata?

7 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Ia da.i u un french kiss si vezi atunci ce mai zicewinking

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta putin pana te saruta si dupa accea ii spui.

| AAlleexxx a răspuns:

Cand te duci acas pupal odata pe gura nu pe obraz, si ai sa vezi

| Didiiiii a răspuns:

Spune-i ca il placi. Merita sa incerciwinking

| iHate a răspuns:

Da.

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Eu iti zic sa nu te duci in fata nu se potriveste du-te si tu prin spate laughing) tongue :-) x-(

| ILkeCookies a răspuns:

E clar ca si el te place daca va pupati pe obraz, e bine sa te duci sa-i spui in fata, dupa ce iai spus asteapta 2-3 zile si sigur o sa vina si cu o floare sau alceva
Succes