| PovesteaVieţiiMele a întrebat:

Hei Tpu.Imi poate traduce si mie cineva versurile melodiei urmatoare: Chris Brown Don't Think They Know feat Aaliyah,dar nu pe Google Translate laughing
Si inca ceva.Ce are toata lumea cu el(cu Chris)? De ce toti zic anumite chestii in privinta lui? Cunosc persoane care nici nu suporta sa ii auda numele. Mie mi se pare un tip foarte OK, care transmite mesaje frumoase prin versurile lui.
Asta era extralaughing Fundaa la cel mai amplu raspuns :*
Scuzati categoria dar aceasta este cea mai vizitata.

15 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Google translate

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru stark47):

Sa mori tu? Daca nu imi ziceai tu muream proasta.Raspuns de geniu, ce naiba laughing)))

| stark47 a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Daca stiai atunci de ce te ai obosit sa postezi intrebarea?! de ce ne obosesti cu astfel de postari?

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru stark47):

Draga, eu am cerut traducerea versurilor dar nu de pe google translate. Daca nu esti in masura sa imi raspunzi, stai acolo cuminte ca nu se supara nimeni happy
P.S.:Tu mi-ai zis exact opusul laughing)

| stark47 a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Intrebarile stupide ca a ta nici nu le citesc cu atentie pentru ca stiu ca nu ar trebui sa fie in categoria asta si ca e o treaba care ai putea sa o faci tu singura.acum,ori din incompetenta ori din prostie, preferi sa ne obosesti pe noi.

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru stark47):

Nu mai spune!
acum o intorci cum vrei. Eu ti-am zis, daca nu esti in masura sa imi raspunzi, ce dracu te bagi in seama aiurea? Intrebare stupida? Poate.Dar de asta este TPU.Sa pui intrebari. Si daca ceva te deranjeza la intrebarea mea, de ce o citesti? Si in legatura cu categoria, aceasta este cea mai vizitata.Altceva de obiectat?

| stark47 a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Daca o sa mai am ceva de obiectat o sa fac cu mama ta.tu inca nu ai intelect sa porti conversatie

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru stark47):

laughing)) Doamne, ce oameni. laughing)

| ChristinaBreezy a răspuns:

Heii, nu pot sa-ti raspund la prima intrebare pentru ca nici eu nu stiu sa traduc, app si eu ador melodia :X
Iar la a 2-a nu cred ca te-ai exprimat cum trebuie. Daca persoanele alea nu suporta sa ii auda numele nu inseamna ca toata lumea are ceva cu el. Eu sincera sa fiu, il ador :X E cantaretul meu preferat :X Si persoanele alea erau fane Rihanna? Nu stiu daca stii, Chris Brown in 2008 a batut-o pe Rihanna si na... Nu dau prea multe detalii dar din cauza asta si-a facut multi hateri. Eu de exemplu pe Rihanna nu o suport, pe Chris il ador :X Ii ador muzica, stilul, aspectul, tot

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru ChristinaBreezy):

Si eu il ador laughing Faza e ca nu stiu de ce toata lumea zice ca e un idiot. Am vrut sa aud si parerile voastre. Stiu si eu ca a batut-o pe Rihanna, dar a declarat ca doar el si ea stiu ce a fost in momentul acela intre ei.Asa ca nu ar trebui sa il uram pentru chestia asta.Eu il iubesc oricum ar fi \. Poate fi chel,cu peruca,pitic,graaas,slab,inalt,scund... oricum ar fi, il ador.laughing Transmite mesaje foarte frumoase prin versurile lui, arata OK, danseaza OK si canta OK. Nu sunt fan inrait, dar mi-am format o parere destul de buna despre el.

| ChristinaBreezy a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Bine ca mai sunt persoane care gandesc asa ca tine happy Nu, a batut-o pe Rihanna gata e un handicapat, nici nu stiu nimic despre el dar il urasc chatterbox Asa gandesc unii. Si da asa e, doar ei stiu ce a fost intre ei. Se speculeaza multe in presa si din pacate numai minciuni pe care fraierii le cred. Si in plus, nu cred ca Rihanna asta e usa de Biserica mai ales la cum se comporta, de e mereu beata. Dar in fine... nu vreau sa vorbesc prea mult despre ea laughing Si eu il iubesc si dupa parerea mea arata perfect =p~ mai ales blond :X e asa frumos :X Nu ca mi-ar pasa asa de mult aspectul [ chiar daca mi se pare ca e perfecthee hee ], e idolul meu pentru ca ii ador muzica :X si cum danseaza :X Si cum se imbraca smug E genial

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru ChristinaBreezy):

Da stiu, sunt multi oameni idioti. Oricum ar fi, mie imi place de Chris.Imi place cum canta,cum danseaza, stilul lui, aspectul. Nu, nu e perfect, dar e special big grin

| ChristinaBreezy a răspuns (pentru PovesteaVieţiiMele):

Da, e special puppy dog eyes Si diferit fata de ceilalti cantareti. Si mie imi place oricum ar fi :X

| ILOVEYOU123654 a răspuns:

Aaliyah :
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut ( A - A - aL - I - Y - A - H )
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Chris Brown :
Nu -i lăsa să -ți spun diferit
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
Îi datorez totul pentru tine
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
Și, la fel de mult ca am incurcat, da întotdeauna mi cel mai bine dragostea ta
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
Uneori mă întreb ce am făcut pentru tine merita
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
" Vorbesc despre asta ( gon " Ei gon vorbesc despre asta )
Gon " să încerce să schimbe mintea ta despre ea
Gon " să vă spun lucruri pe care nu vreau sa aud
Pentru că noi bine. ( Nu vă faceți griji zici de asta )
Așa că atunci când vorbim despre ( vorbesc despre asta )
Doar să le știu am luat-o deja
Spune -le că noi gon " de lucru la ea, am bine ( Nu- ți face griji zici de asta )
Aaliyah :
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Chris Brown :
Nu asculta ( Cum ar putea ei știu )
Ce spun oamenii ( Cum ar putea ei știu )
Ei nu știu despre ( Cum ar putea ei știu )
" Bout tu și cu mine ( Cum ar putea ei știu )
Chris Brown :
La meu cel mai bun ma iubesti
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
Chiar dacă am acționa mai rău mea
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
Și știu că e diferit, se simte ca suntem cei mai buni prieteni
am conectat
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
Ce am făcut să meriți
Ei nu știu despre noi, ei nu știu despre ea
" Vorbesc despre asta ( gon " Ei gon vorbesc despre asta )
Gon " să încerce să schimbe mintea ta despre ea
Gon " să vă spun lucruri pe care nu vreau sa aud
Pentru că noi bine. ( Nu vă faceți griji zici de asta )
Așa că atunci când vorbim despre ( vorbesc despre asta )
Doar să le știu am luat-o deja
Spune -le că noi gon " de lucru la ea, am bine ( Nu- ți face griji zici de asta )
Aaliyah :
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Chris Brown :
Nu asculta ( Cum ar putea ei știu )
Ce spun oamenii ( Cum ar putea ei știu )
Ei nu știu despre ( Cum ar putea ei știu )
" Bout tu și cu mine ( Cum ar putea ei știu )
Aaliyah :
Cum ar putea ei știu X5
Vă mulțumim pentru autografe
Și lacrimile -a lungul anilor
Tot m-ai găsit, nu mi-ai îndoi
Cred că vrei ceva mai mult
Eu fac mai mult decât să cânte
Sunt mai în vârstă acum
Actina " acum
Pentru că am propriul meu film acum
După ce toate premiile
Că mi-au dat
Mă mai găsit
Tu nu te juca cu mine, nu mi-ai îndoi
Cred că vrei ceva mai mult
Cred cu adevărat că dacă nu era totul pentru tine
Nu știu ce aș face
Aaliyah :
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Nu cred că ei știu adevărul
Spun că au văzut
Nu cred că ei știu, cum ar putea ei știu
Chris Brown :
Nu asculta ( Cum ar putea ei știu )
Ce spun oamenii ( Cum ar putea ei știu )
Ei nu știu despre ( Cum ar putea ei știu )
" Bout tu și cu mine ( Cum ar putea ei știu ).
sper ca te-am putut ajuta

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru ILOVEYOU123654):

Apreciez,dar nu inteleg mai nimic.E de pe google Translate.Mersi oricum ca ai incercat:*