| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUhappy
In curand voi ramane singura acasa pentru cateva zile.
Ce ziceti, e bine sa-l chem pe baiatul de care imi place la mine?

5 răspunsuri:
| Ambasada a răspuns:

raised eyebrows?!
Tu esti cat de cat intreaga la minte?
No comment...raised eyebrows

| mika a răspuns:

De ce nu, daca asta simti happy

| MetalRocker a răspuns:

Cati ani ai? Daca ai sub 14 nu daca da fa ce vrei

| Ramona3766 a răspuns:

Depinde cat de mult il placi si cat de bine il cunosti. Eu in locul tau...l-as pune la incercare. L-as chema la mine si as urmari daca are vreo intentie ascunsa. Daca se dovedeste ca e totul ok, as fi linistita stiind ca pot sa am incredere in el.

| aip a răspuns:

Poti sa il chemi la tine intr-o dimineata/dupa-masa sa va uitati la un film, sa mancati floricele sau pur si simplu sa stati impreuna. dar nu cred ca ar fi bine sa ramana peste noapte...