| simo102 a întrebat:

Prietenul baiatului pe care il plac a spus ca am fund frumos, si baiatul pe care il plac cu prietenul lui au spus ulala.si cand am vz ca vorbea cu baiatul care ii spunea ce a zis un prieten de al lui am vz ca se uita la mine si eram cu spatele(adica la fundul meu).ce inseamna, in special ca a spus ulala?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

I-a placut de fundul tau, dar atunci cand ti-a vazut prima oara fata, tot la fel a facut?

| NoName0x0 a răspuns:

Si te simti mandra ca ai fund frumos? laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| simo102 explică (pentru neutrino):

Cand ma vede la fata imi zambeste cam mereu, mereu ma saluta si mereu se uita la mine pe furisi si alte ori ne uitam unul la altul lung

| simo102 explică (pentru NoName0x0):

Nehhh, ma simt ciudat mai ales ca a zis asta un prieten de al lui plus ca nu e prietenul cu care s-a certat pentru mine :/