| SpeșălGirl a întrebat:

Prietenul meu mi-a cerut o poza cu mine dezbracata, dar am zis ca nu ii dau.In schimb i-am trimis o poza cu mine la mare, pe plaja. Apoi cand ne jucam adevar sau provocare m-a provocat sa ii trimit o poza cu mine in pijamale.Si i-am trimis o poza in care eram imbrcatata decent si normal. Aveam niste blugi scurti negrii si un maieu oarecare de prin casa.Era o tinuta cu care mai ieseam vara.El acum i-a spus prietenului sau ca i-am trimis poze cu mine goala, dar nu este asa.Eu eram imbracata normal, puteam sa ies pe strada cu hainele alea.Nu era nimic indecent sau vulgar.Dar el inventeaza si mi-e frica sa nu spuna si altor prieteni.Mi-e frica ca toti o sa-l creada si o sa zica ca sunt o parasuta.Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Il mai poti numai pe asta prieten? De ce te panichezi daca stii sigur ca nu are poze cu tine indecente? Stii cum e lumea. Daca imprastie zvonul probabil multi vor crede, si atunci spune-i sa-ti arate dovezi. Nu fii nesigura daca nu ai gresit cu nimic.

| mihai69 a răspuns:

Și îi mai spui prieten?!?

| neutrino a răspuns:

Vai, si daca nu se deschide parasuta? In locul tau, l-as trimite la origini pe el si mi-as vedea linistita de viata.

| Emilian65 a răspuns:

Paraseste-l ca este obraznic cu tine si vrea sa te santajeze.

| SkyPilot a răspuns:

Sa spui adevarul in grupul vostru. Asta nu e prieten. O sa povesteasca si cum esti in pat, si din ce pozitii ati facut-o, daca ii trimiti poze asa cum a cerut o sa le "imparta" cu prietenii. Relatia ta nu arata de loc bine. Mai gandeste-te daca este cazul sa continui.

| grab a răspuns:

Nu. nu va crede nimeni asta. vor crede despre el ca e un taran libidinos daca face din astea.
tu vezi-ti de treaba ta mai departe si incearca sa te indepartezi de asemenea specimene ciudate acum si in viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns:

Să-i dai ignore!

| ȘefuLaValută a răspuns:

Sa-mi mie pozele si prietenului tau o bere din partea mea.Asta poti sa faci

| ViatacuLouie a răspuns:

Sa te desparti de el si sa ii spui ca e un magar mai mare decat cel pe care l-am mancat eu ca sa devin asa gras...