| Marius22222222222 a întrebat:

E normal ca un baiat sa se excite mai mult la o fata imbracata mai aparte decat la una care e total dezbracata? Vreau pareri

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate, depinzand de imaginatia si gradul de excitare al fiecarui baiat/barbat.

| Sofer a răspuns:

Eu ma excit în ambele cazuri.

| Donsavas a răspuns:

Da,fiindcă este mai curios, mai incitant gândul că poti sa o dezbraci decât una complet dezbrăcată care e o pradă ușoară.

| Trustmotorcy a răspuns:

Da, este normal. Pentru că misterul excită și crează fantezie, pe când rezultatul final deja existent nu mai lasă loc imaginației, sigur nu la fel de mult precum la început.

O fată îmbrăcată atrăgător îți atinge partea perversă, mai mult decât nuditatea propriu-zisă. În același timp, curiozitatea pentru ceea ce se află pe sub haine. Suntem ființe care tind să se îndrepte spre necunoscut, către ceea ce nu au văzut și descoperit pe deplin încă.

| Edyy5555 a răspuns:

Depinde de ce ferisuri ai, in sex totul este permis.