| IngerCazator a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Prietenul meu vrea ca intr-o luna-doua sa facem sex, iar eu nu mai sunt virgina [adica nu nu am mai facut cu un baiat, mam dezvirginat singura, din greseala(e jenant asa sa zic)] Daca opserva ca nu-mi curge putin sange ce zic? Dau funda! Va rog sa nu va bateti jocsau ceva de gen rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Sau pur si simplu nu zici nimic, nu la toate fetele curge sangele. mai sunt si alte urmari. deci stai linistita si nu complica. nici nu aduci aminte. si apropo virgina nu tine neaparat de himen. a fi virgin inseamna sa nu fi avut niciodata contact sexual deci chiar daca fizic nu mai esti virgina psihic tot esti

| IngerCazator explică (pentru WeedGotMeCrazy):

Multumesc foarte mult pentru raspun! Uite o fundita :*happy

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru IngerCazator):

Multumesc la fel, o seara placuta :*

19 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta. himenul se poate rupe si cand faci sport. virginitatea se pierde in momentul in care ai un contact sexual. o sa-si dea el seama ca esti virgina, nu-ti mai fa atatea griji

| andreiuuutza a răspuns:

Mie mi se pare absurd ca planificati asta, si cu cateva luni inaintelaughing

| wolder a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual cu cineva atunci esti virgina dar ti-ai rupt singura himenul tot esti virgina.
spune-i ce s-a intamplat sau explica-i ca unele fete nu au sangerari la contact

| IngerCazator explică (pentru wolder):

Ideea ca unele fete nu au sangerari la contact mi se pare foarte buna. Dar este adevarata?

| wolder a răspuns (pentru IngerCazator):

Da, chiar este. Eu sunt un exemplu adevarat nu am avut si mai cunosc fete din clasa mea care nu au avut sangerari

| Azµre a răspuns:

Spune-i adevărul asta faci!
De ce să minți!
Este josnic, într-un final va afla.
Câți ani aveți?

| LineGuide a răspuns:

Ok, precum am zis, datele sunt insuficiente, dar daca esti incapatanata, voi da un raspuns de o calitate mai slaba, dar totusi coerent cu probele in vigoare.Deci, dupa o asa-zisa penetrare ar trebui sa-ti apara o oarecare cantitate de sange, si la tine...deja a aparut, si desigur nu mai apare a enshpe mia oara.Cel mai bine e sa ii spui verde-n fata cum ai facut, si sa nu te ascunzi dupa deget, mai ales ca nu l-ai inselat, ci ai facut ceva normal.Presupun ca esti 18-.

| IngerCazator explică (pentru LineGuide):

Cand nu aveam prieten si eu credeam ca cel mai bine este sa spui verde in fata cum zici tu. Dar acum ca am prieten mi se pare foarte greu...

| Raiiiisa a răspuns:

Ar fi bine sa ii spui de la inceput cum sta treaba.Probabil nu te va crede ca te-ai dezvirginat singura,iar daca nu ii spui si te va vedea ca te fastacesti isi va da seama ca ascunzi ceva, un baiat este foarte atant la aspectul acesta.O sa zica ca ti-ai batut joc de el daca l-ai mintit ca esti virgina si tu de fapt nu mai esti. Daca prietenul tau tine la tine, ar trebui sa te aprecieze pentru ceea ce esti tu si nu pentru virginitatea ta, asa ca ar trebui sa-i spui relaxata ceea ce ai de spus. Daca o faci asa cu o strangere de inima, o sa fiti dezamagiti amandoi.

| MrSoapte a răspuns:

Te-ai dezvirginat, din greseala?
Da pe cine dracu`, crezi ca prostesti aici?!?!?!

| IngerCazator explică:

Da iti dau dreptate. Am fost proasta ca am facut gestu asta. Da eu acum intreb ce-i pot spune prietenului meu...

| IngerCazator explică:

Nu nu dau add. Daca poti sa ma ajuti... Sami zici cei pot spune prietenului meu bine daca nu mersi oricum

| Caddyi a răspuns:

rolling on the floor)))))))))

| llljk a răspuns:

Nu ştiu cîţi ani ai dar părerea mea e să nu te grăbeşti cu sexul. Nu ţie frică că după ce îi vei oferi această plăcere te va părăsi? majoritatea băieţilor sunt dornici de aventuri noi. e alegerea ta dar, gîndeşte-te bine.

Daca himenul tau este elastic, nu iti va curge sange. Daca este mai rigid vei sangera putin.

TAKE CARE!

| gabriel6426 a răspuns:

Nu o sa zica numic in primul rand ca himenul nu se poate rupr de la primul contact, daca intreaba ii zici ca e de la sport. daca ai incredere in el ii poti sune doar daca aveti ceva timp. daca tu stii ca nu ai mai facut-o pana acum mai conteaza. placere sa fie

| emty1 a răspuns:

Uite, ii poti spune adevarul, oricum cred isi va da seama ca tu nu ai avut contact sexual. Crede-ma fii sincera, daca te iubeste, va trece peste! Si inca ceva, virgina nu inseamna doar ruperea himenuluiwinking Sper ca te-am ajutathappy funda?big grin

| Lalii09 a răspuns:

Zii ca ai facut spagat pe la scoala laughing si ca in momentul ala ti s-a rupt himenul. punct!