| alexandrutza12345678 a întrebat:

Hei TPU, vreau ca sa vb cu un baiat dar nustiu ce sa vb cu el, il intreb ce face si dupa vreau raspunsuri de la fete care au trecut prin asta mi-e imi.place de el si na nustiu ce sa vb cu el i cone imi va da niste intrebari sau ce sa spun inafara de ce faci o sa iu dau funda scz daca nu am scris bine dar nu prea merge bine telu

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Îl rogi să vină pe la tine că nu-ți prea merge telu'.
Spune-i să aducă niște prezervative.

| darriya a răspuns:

Hey daca e in sc cu tine sau in clasa cu tine...il poti intreba in legatura de scoala, de profii tai sau roaga-l sa te ajute la vreo materie...dar cel mai bine ar fi sa-l lasi pe el sa te bage in seama..sau ii spui buna si daca ii place de tine el te va intreba daca nu ori are iubita ori nu il interesezi ca fata