| Iulii a întrebat:

Heii big hug . Cu pot sa ii spun unui baiat ca nu mai vreau sa fiu cu el? Nustiu cum sa ii spun .thinking

Răspuns Câştigător
| dede_4428 a răspuns:

Incearca asa: Intra pe el pe mess daca nu ai curajul sa i'o spui personal, si spune'i in felul urmator:,, Nu stiu cum sa iti zic.dar uite m-am tot gandit si nu cred ca mai merge...e prea mult pentru mine.si as vrea sa opresc totul.'' si ii poti sugera sa ramaneti amici daca tu mai vrei. big grin
Sper ca te'am ajutat :*
Si succes:*

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca te-ai gandit bine si numai puteti continua relatia pentru ca ti-ai dat seama ca nu va potriviti foarte bine incat sa fiti impreuna, si sa nu se supere dar daca te tine la tine trebuie sa respecte decizia ta! Succes:*

| ady1997 a răspuns:

S-a terminat...sau...spui prin cale amiabilawinking
succes

| Suzzy_5903 a răspuns:

Incearca sa gasesti un motiv ceva.sau spune`i frumos ca nu mai ti la el si ca nu are rost relatia.Dar sa nu te apuci sa ii scoti ochii ca nu a facut aia si aia sau sa ii zici ca regreti pentru ca veti ajunge sa va certati:*. Bafta.big grin

| Iulii explică:

Mersi mult dede; X.

| xDarkBarbiee a răspuns:

Sunt mai multe moduri :-p
1. Spune-i direct
2. Pune pe altcineva sa ii zica
3. Incearca sa il eviti si isi va da seama;-)
funda:-x? plss