| mariusjke a întrebat:

Hei TPU, vreau sa cer mana fiicei antrenorului de handbal, insa nu stiu cum sa o fac.HELP ---

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stanga sau dreapta? De ce nu o ceri pe ea? Pe fata.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca fiica e minora, slabe sanse.Risti sa te puna la antrenamente dure. pentru ca tati de fete sunt foarte protectivi cu,,printesele '' lui.
Daca te stie de baiat cuminte,nu tipul ala de sportiv,,smecheras'' cu nasul pe sus, poti avea avea o discutie,, barbateasca '' Ceva de genul,, Domn' antrenor, imi place de fiica dumnevoastra.Ii dati voie ca dupa antrenament sa iasa cu mine la o inghetata? Promit sao aduc acasa la timp!''
Daca nu te pune sa faci 10 ture de sala, esti pe drumul cel bun!
Dar am intrebare:Fata stie?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Asa din senin? Ea te cunoaste?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Exerseaza pe mama ei si daca tine figura treci la ea!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indrazneste.el o sa te intrebe; cu sotia mea ai vorbit? iar tu ii vei spune; da.dar o prefer totusi pe fiica.

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai daca te cunoaste poti face in felul urmator :
Vorbesti cu niste prieteni sa faceti un aranjament frumos undeva afara intr-un loc mai retras si o inviti sa iesiti si mergeti acolo... Si cand faci pasu cel mare trebuie sa faci sa fie un moment cat mai frumos big grin Sper ca te-am ajutat :*