| SimonaAlina a întrebat:

vreau sa ma sfatuiti :-s Sunt cu un baiat de 1 luna si ceva, bine noi ne cunoastem de aproximativ 6 luni si el sta in Italia vine aici doar in vacante...mi-a spus ca el o sa se culce cu mine doar cand sunt eu pregatita dar eu nu vreau sa isi piarda toata vara asteptandu-ma pe mine.el a venit in Romania sa se distreze si eu daca nu pot sa ii ofer asta macar sa-l las liber, si de aceea i-am spus ca mai bine ne-am desparti iar acum ma simt oribil. parca nu mai sunt eu fara el! M-am atasat prea mult de el si nu stiu ce sa fac. ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| hubbelllllll a răspuns:

Buna. Gandeste-te bine inainte de a accepta sa te culci cu el, pentru ca el va pleca banuiesc ca pentru prima data ai vrea sa fie ceva special cu cineva special si cineva care sa fie cat mai mult langa tine. El o sa plece relatia ta cu el se poate destrama oricand, si distractia nu inseamna doar sex, spune-i de ce ai decis sa te desparti de el, spune-i adevarul daca isi doreste sa fie impreuna cu tine va accepta ca ai gresit!

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Trebuie sa cunosti consecintele acestei "meserii", inainte sa treci la actiune.

Judeca situatia cu mintea, si nu cu inima!

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Sa te impaci cu el si sa faci sex protejat, atata tot! happy

| ErikaEri a răspuns:

Faci oral. sau anal si scapi. ramai si virgina

| veveritzamia95 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat te asteapta pana cand o sa fii pregatita pentru asa ceva

| klausp33d a răspuns:

Eu zic sa te impaci cu el. Daca vroia distractie putea sa se duca pe centura. Ipoti spune ca ai gresit si vrei sa fiti iar impreuna.(daca nu te simpti bine fara el si daca il mai iubesti ). Daca te iubeste el o sa se impace cu tine si o sa vina momentul in care o sa faceti sex.

| SimonaAlina explică:

Multumesc pentru raspunsuri