| boomoom a întrebat:

Funda! am intalnit acum cateva zile un baiat si mi-a cerut prietenia.totul bine si frumos, l-am prezentat la ai mei totul era perfect numai ca aseara mi-a cazut cerul in cap:ma suna si imi spune ca prietena lui a venit din italia si ca este cu ea de 6 luni dar in ultimele 2 saptamani nu a mai dat nici un semn de viata asa ca s-a comb cu mine iar ea l-a sunat si i-a zis ca vine pe la el etc.parintii lor sunt prieteni buni din copilarie iar el mi-a spus ca mai degraba sa ramanem amici ca nu se poate desparti de ea.eu m-am atasat de el si nu vreau sa-l pierd. ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Meow15 a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat de multe ori ceva asemãnãtor, dar nu ai ce sã-i faci.Este decizia lui, dar aratã-i cã îl iubeşti atât de mult încât sã îşi dea seama cã nu vrei sa îl pierzi.

Fundã, te rog puppy dog eyes?

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nimic lasa-l pe el sa decida.
Bucurate ca au fost decat 2 saptamani si nu 2 3 ani in alte cazuri.
Ai grija de tine :*

| Candice a răspuns:

Pai nu poti sa faci mare lucru. Daca ii vrei binele, lasa-l cu tipa. Nu e sfarsitul lumii, mai sunt o multime de baieti.

| candygirl a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sad. in cazul meu, i-a placut mai mult de mine decat de cealalta si dupa un timp i-a dat ei papucii si s-a intors la mine. eu zic sa incerci sa il uiti, 2 saptamani nu sunt chiar asa de mult si sigur o sa gasesti pe altcineva daca el nu se intoarce la tine tongue

| ando3 a răspuns:

Buna! sad Incearca sa-l uiti. Daca tinea cu adevarat la tine iti spunea tot adevarul de la inceput. Daca nu se putea desparti de ea atunci de ce s-a comb cu tine? Intrebarile astea ar trebui sa i le adresezi. Nu te merita! Pur si simplu uita tot. Am trecut si eu prin astea si stiu cat de greu e.sadDar totul e bine acum. Sper ca te-am putut ajuta cu ceva. >big grin

| Pikachuuuu a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il uiti, daca chiar te.sr fi placut nu ar fi facut asa cu tine, nu cred ca e ultimul baiat de pe Pamant, poate vei gasi altceva mai bun...

| CeaCuMasca a răspuns:

Eu in locul tau i-as spune la iubita-sa ca in timpu asta a fost cu tine.si incearca sa uiti de el ca dupa mine ii un magar