| Alex00990 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum as putea sa ii urez paste fericit fetei de care imi place.
P.S. : Nu sunt impreuna cu ea, dar vreau rolling on the floor)
Thanks!

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii trimiti un mesaj.

| AlexSalling a răspuns:

Spune-i-o si gata. Nu-i greu deloc. Cum ma gandesc ca o vei cauta pe Facebook sau o vei suna la telefon, fara frica dragule. Nu-i in fata ta, si chiar daca ar fi.

| Eduard196 a răspuns:

Dupa rasul ala intens se vede ca ai un nivel al sigurantei de sine la pamant

| UnTipObisnuit a răspuns:

Spune-i pur si simplu "Paste fericit!".
Asa va parea ca tii putin la ea, ca si la orice prieten, dar nu esti ceva ciudat ce trimite romane de Pasti cu "Fie ca lumina..." etc.