| .sad a întrebat:

Heihappy
va rog sad ajutati-ma sunt disperatasad m-am saturat sa ma cer mereu cu el [pr meu] si de fiecare data sunt eu vinovatastraight face pentru ca noi nu prea comunicam si el tot incearca sa ma faca sa vorbesc dar nu prea poatestraight face am inceracat dar nu prea potstraight face
cine ma poate ajuta va primi funa
nust un sfat orice e bine venit
tnxlove struck

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Buna, poate ca cauta motive de despartire sau a gasit pe altcineva, daca ar tine la tine nu ar zice ca esti tu vinovata straight face mai bine ii dai papucii pana nu o sa fie invers pentru ca nu are rost daca se cearta cu tine si tot tu esti de fiecare data de vina.nu e bine deloooc! apoi asta e parerea meabig grin

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate ca nu exista iubire si compatibilitate, incredere!

Gandeste-te ce te inhiba la prezenta lui...asa esti mereu?

| aniriiiiii a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Ne certam cam des si din nimicuri...in ciuda faptului ca ne iubim foarte mult. Nu stiu spune`i orice ti se intampla, spune`i cand trebuie ce simti pentru el [ nu uita sa ii aduci aminte lucrul asta], fi mai dulce cu el si poate asa vor disparea certurile happy

Bafta multa:*!

| L0vely a răspuns:

Iubita...intr-o relatie trebuie sa existe dragoste, respect, SINCERITATE SI INCREDERE!:X eu ii spun totul prietenului meu! si bune si relewinking daca gresesti si ii spui este foarrte probabil sa te ierte. Mai lasa si tu de la tine, mai lasa si el de la elwinking Daca il iubesti sincer nu incerca sa te ascunzi, vorbeste cu el din inimathinking ca si cum ai vorbi cu cea mai buna prietena a ta! Succes!:X

| Diana_4238 a răspuns:

Srs nu tine la uh daca iti spune ca uh esti vinovata.parerea meah

| .sad explică:

Funda* sczi

| .sad explică:

Nuustraight face
de obicei vb intruna. dar cand sunt cu el nust ce sa zicstraight face pur si simplu parca nu imi gasesc cuvintele

| .sad explică:

Toate raspunsurile au fost bune dar denisse a avut dreptate el facea tot posibilu sa ne desp
multumesc mult

| Marilenasilvia a răspuns:

Fi mai deschisa in fata lui, vorbestei de problemele tale, fi mai afectuoasa incerca sa gasesti un subiect de vorba. Sper ca te-am ajutat.Mult noroc

| Oanna_7528 a răspuns:

Pfiii...in cazul meu e exact pe dos! Ma cert cu prietenul meu foarte des in ultima vreme, din orice motiv. Si la noi e lipsa de comunicare, insa din partea lui. Eu ii spun mereu orice am pe suflet, chiar daca mi-e greu, insa el nu face asa. Si sa stii ca ma doare rau, ma face sa sufar uneori! adica ma trezesc ca e suparat pe mine si nu stiu de ce, pentru ca nu imi vorbeste. E distant si rece din cauza asta...imi transmite indiferenta. Eu as zice sa incerci sa-i comunici orice simti, fie ca esti fericita, fie ca te-a suparat. Spune-i cand ceva te deranjeaza, sunt sigura ca te va intelege din moment ce va iubiti! Asa vor disparea si certurile mai mult ca sigur. Daca incerci sa te pui in situatia lui, iti vei da seama despre ce e vorba! happy

| Julllll a răspuns:

Vorbeste si tu mai mult cu el... cauta subiecte comune si deschide unul. bafta:*

| Julllll a răspuns:

Pai vorbeste si tu mai mult... cauta subiecte comune si deschide unul... bafta :*