| adelinesss a întrebat:

Bunahappy ma ajutati cu niste sfaturi? imi place de un baiat iar el nu stie asta sau nu vrea sa dea de inteles ca stie. Vb aproape in fiecare zi si el este mereu cel care intra pe mine. Vb chestii banale, o singura data mi-a dat de inteles ca ar vrea ceva mai mult decat amicitie. O pr de-a mea crede ca suntem impr si el a zis intr-o zi ca 'ce e daca ar fi adevarat ce crede pr ta' aa, si a venit o data la minehappy si recent, l-am chemat in oras, de 2 ori, 1. O data a zis ca cica nu poate, si 2. Intr-o seara a zis ca ma suna cand iesim, si nu a mai sunat... ce sa fac? nu sunt disperata, si vreau sa stiu daca sa renunt sau nustraight face un sfat va rogggg multtt?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Doamne cum te exprimi :intra pe mine! Intr-adevar, aveti o imaginatie debordanta, pacat ca in sensul gresit. Daca el intra in discutie cu tine, nu inseamna ca te iubeste, nu inseamna ca tu trebuie sa te indragostesti de el, nu inseamna decat ca va pierdeti amandoi timpul pe net. Daca-ti place de un baiat, il inviti de 2 ori in oras, practic te refuza, ce vrei mai mult de atat! E clar ca buna ziua! Baiatul indragostit, te invita el in oras, te cauta de mii de ori pe telefon, la scoala, sms, etc. Nu va mai indragostiti de dragoste fetelor!

| Tidiii a răspuns:

Buf! Incearca sa'l mai inviti in oras thinking

| mikaela_3949 a răspuns:

Daca iti place de el spune-i in fata si nu renunta sper ca e un baiat frumos