| .sad a întrebat:

hy :) va rog mai multe rasp:D http://www.tpu.ro/......-vinovata/

1 răspuns:
| SimSim196 a răspuns:

Oooopss
Cred ca tipu' asta vrea sa se desparta de tinee...
Mai bine ii dai papucii imediat.
Nu se merita sa stai cu cineva care da vina pe tine mereu.
Exact un caz identic am avut si eu acum 1 an jumate si i.am dat papucii din sfatul prietenelor si chiar le sunt recunoscatoare pentru "indrumari".
Daca nu faceam asta atunci cred ca as fi regretat o viata intreaga.
Si nu au trecut decat 2 zile de cand ma despartisem de el si l.am vazut cu alta fata pe strada... eu am suferit deoarece il iubeam. dar mi se parea ca el nu simtea la fel.
Deci ai grija ce faci ptc te poate afecta. ai sa suferi daca te desparti de el... sunt sigura. dar in acelasi timp nu se merita sa ramai cu el.
ai grija ce faci.
bye:*