| LoveMeForMe a întrebat:

Am si eu o intrebare care tot ma sacaie. Am un prieten. Si odata pe internet a venit vorba despre virginitate si el a zis ca nu mai e virgin ( are 16 ani ) si normal ca eu nu l-am crezut si l-am intrebat cu cine si-a pierdut virginitatea. Si el m-a luat cu o povestioara foarte foarte tampita, ca el cand era mic se juca cu puta si asa si-a pierdut el virginitatea laughing intrebarea mea este: se poate asa ceva? laughing))

Răspuns Câştigător
| Armenianeek a răspuns:

E la misto faza cu puta laughing oricum am ras. laughing
Deeecii... este posibil sa-si fi pierdut-o chiar la 15-16 ani, e alegerea fiecaruia la ce varsta isi incep viata sexuala si cu cine :3 smug

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Vrea doar să se dea mare că acum, vezi Doamne, este rușine să fii virgin în ziua de astăzi.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Doar la primul contact sexual.

| stfnn a răspuns:

Pe dracu...

| Emilian65 a răspuns:

Jocul cu puta cand esti mic nu duce la pierderea virginitatii. Asa ca daca ti-a spus asta, inseamna ca nu a spus adevarul despre pierderea virginitatii.

| sofisis a răspuns:

Nu. Virgin nu mai esti din momentul in care ai primul contact sexual.

| ywar a răspuns:

Asa e daca asculti povestile tuturor prostilor din lumea asta.

| Suck a răspuns:

Nu se poate asa ceva, a facut misto de tine.

| Rainmaker a răspuns:

LOL!
Povestioare despre "virgina" am mai auzit doar pe Animal Planet, dar era vorba despre "padurea virgina". Dupa mintea prietenului tau inseamna ca nu mai exista baieti virgini de cand se nasc.Medicul pediatru are ca indatorire de servici atunci cand viziteaza acasa un bebelus, printre alte verificari, sa-i verifice si decalotarea preputulului.Asa ca...adio virginitate!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Rainmaker):

Decalotarea GLANDULUI. Cum sa decalotezi PREPUTUL?

| LoveMeForMe explică:

Am rezolvat, chiar nu mai era virgin si m-a mintit laughing) e ok, multumesc mult de raspunsuri