| MishalufLv a întrebat:

Heii ce faceti? am si eu o mica intrebare. cum a fost, atunci cand pentru prima data ati facut dragoste cu persoana iubita? big grin

Răspuns Câştigător
| cozmalau a răspuns:

A fost cel mai minunat si frumos lucru care mi s-a intamplat vreodata.La inceput am avut fluturasi in stomac, imi era rusine sa ii pun mana pe... dar dupa ce am indraznit mi-a placut extrem de tare!

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Tu crezi ca toti copii de pe site-ul asta care si-o trag pe unde apuca, au facut-o prima oara cu persoana iubita?!

| Oana92 a răspuns:

Frumos, dar dureros.

Răspuns utilizator avertizat
| madafaca a răspuns:

A fost ud, foarte ud.