| cristina_3322 a întrebat:

Intrebare pentru baieti :"Daca ati facut sex cu mai multe fete(nu in acelasi timp) cand faceti cu alta persoana va ganditi la cum a fost cu celelalte sa faceti comparatie?" Adica sa zicem ca v-ati gasit persoana cu care vrei sa-ti petreci restul vietii. Dupa ce faci dragoste cu ea te duce gandul la vreo fosta iubita cu care ai facut`o? Dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Eu sunt fata dar vreau sa raspund si eu, rolling on the floor, si eu cu actualul dupa ce am terminat am facut comparatie, nu pe moment, in momentul actului ma gandeam la placerea mea si a lui si imi savuram clipa laughing, si dupa ce am terminat m-am gandit in gandul meu "ba da a fost mai bine decat cu fostul" laughing si cred ca si baieti fac la fel. Dar cand iubesti persoana respectiva nu cred ca mai stai sa faci comparatie. Scz ca m-am bagat si eu laughing.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sti cum este un meci de tenis? Tot asa este si cu sexul. De cele mai multe ori sexul este una dragostea este alta Una este sa faci sex si sa te implici emotional iar alta este sa faci sex exact ca si o partida de tenis. Daca vrei mai jucam -----un set. Cam asa stau lucrurile in mare. Legat de fete toate sunt la fel difera numai temperamentul, in rest -------- Iar daca ai gasit persoana viti tale este normal ca nu te mai gandesti la celelalte dar -------prima iubire nu se uita niciodata Tot asa si la voi fetele. Si voi alegeti si selectati tot ce este mai bun pentru voi Mi se pare normal Eu sper sa ai noroc in dragoste si sa nu simti niciodata infrangerea Pa

| rebeca a răspuns:

Probabil la un moment dat toti facem asta, insa hai sa ne gandim si noi cum sa facem sa fim mai bune/buni in comparatie cu alte persoane. Daca m-as gandi mereu ca face comparatii, ca se gandeste la fosta...etc etc...atunci placerea mea unde e? Il fac eu la un moment dat sa nu se mai gandeasca la altele "mai bune". Secretul e sa afli ce si cum ii place. E atat de usor dupa aceea

| cristina_3322 explică:

Nu ma supar ca raspund si fete.
mersi de rasp:*

| cristina_3322 explică:

A nu stiamlaughing interesant.si infricosator in acelasi timp

| angel_6687 a răspuns:

Atat fetele cat si batetii fac o oarecare comparatie, in momentul cand incep o noua relatie... Daaaa!

| johnyjohny2006 a răspuns:

laughing) pai e destul de simplu oricine isi face in capul lui o camparatzie intre fostele si actualele chiar daca nu o sa spuna niciodata stii ca am facut-o cu alta si a fost mai bine sau mai rau.sigur nu in cel mai rau caz actuala e cea mai bunabig grintongue...parerea mea e ca asa fac si fetele