| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Ce inseamna cand un barbat iti face cu ochiul si iti zambeste in acelasi timp? Si cand te atinge ocazional pe mana/umar?
Cand ii vorbesc este foarte atent la tot ce spun si se uita fix in ochii mei.Nu vorbim des, doar buna si un ce faci cateodata, dar cand ne vedem zambeste si ma priveste intr-un fel care inlocuieste orice salut.Sunt momente in care ma ignora total..la modul ca nici nu se uita la mine si devine putin deranjant dar dupa o perioada scurta de cateva zile totul revine la normal si este iar zambaret laughing
Adevarul e..ca ma simt putin atrasa de el dar nu vreau sa interpretez gresit happy
Nu prea stiu ce sa cred, asa ca as vrea sa aud cat mai multe pareri happy

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

După comportament e clar că te place. Sfat: Nu fii timidă,
cheamă-l la o cafea

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca te place si cam atat, fiind doar politicos si prietenos.
Daca avea sentimente pentru tine, probabil ca-ti vorbea pana acum si te invita undeva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul respectiv poate avea mai multe intelesuri si exact din acest motiv pentru a nu intelege/interpreta gresit semnificatia acelor gesturi, ar trebui sa procedeazi intr-o astfel de situatie, asa cum se zice in popor, sa-ti iei ''inima-n dinti'' si sa-l intrebi direct si fara menajamente, care este adevaratul motiv care-l face sa zambeasca de fiecare data cand ajungi/esti in preajma lui. Succes!

| Goete a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine