| SASORI1624 a întrebat:

Salut TPU! La școala un coleg de ai mei nu ma lasă in pace, ma alerga, ma tachinează, ma ia de mâna, ma lovește cu pumnul in umăr și se uita insistent la mine la ore fără ca eu să-l observ dar mai face și cu ochiul și zâmbește.
Iar acasă ma ignora și prin mesaje.
Dar de ce? Ma place?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar își bate joc de tine.

| Crescent a răspuns:

Te place sigur

| Sibelrodi a răspuns:

Din ce spui tu pare ca vrea sa râdă de tine. Daca la școală te tachineaza si acasa te ignora poate ca numai e nimeni prin preajma sa se de-a mare.Sau poate ca acasa nu are oportunitatea de ati răspunde si astfel se exprima la școală. Eu nu am de unde sa stiu exact pentru ca nu sunt acolo dar tu ai putea sa te convingi singura daca te place sau daca te ia in râs. Sper ca te-am ajutat cat de cât.