| adriela_5337 a întrebat:

Heii ce sa-i iau iubitului meu de ziua indragostitilor? si va rog nu rasp gen: tu il cun mai bine.lasati-va cuprinsi spune-ti oirce credeti ca i s-ar potrivi unui baiat de 18 ani cu ochii albastri/verzi/gri par saten si care este ft romantic

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Nu stiam ca mai nou cadourile se dau in functie de culoarea ochilor si parului.