| Lory37 a întrebat:

Heii, de ce în timpul preludiului dacă ma penetrează cu degetul simt plăcere iar după când vrea să mă penetreze cu pen***l la început ma ustura destul de tare, după câteva mișcări trece dar totuși doare puțin cam tare la început. Acum 2 luni am avut candida, după tratament nu am avut treaba, dar acum m-am iritat foarte tare de la absorbante, dar deja a trecut o săptămână de când nu mai am menstruația și de fiecare data am avut acele usturimi când a "început actul". Nu înțeleg de ce cu degetul nu am treaba dar cu peni**l da, chiar dacă exista preludiu.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil si posibil, vaginul nu se umecteaza suficient de bine si de asemenea este si posibil si probabil ca vaginul sa nici nu fie inca suficient de bine/mult largit. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Nick007e a răspuns:

Igiena este importantă era curat pe mana când ți-a băgat degetul? Știai că și saliva ați poate dăuna la persicuta? Dacă tu sau partenerul aveți obiceiul sa vă lubrifiați cu saliva poți foarte ușor să duci bacteriile din cavitatea bucala la persicuta. Tine minte igiena este foarte importantă.

| TheGoodDr a răspuns:

Simplu: Esti lesbiana. Daca faci sex cu o fata te va penetra doar cu degetul si vei simtii placere. Daca faci cu un baiat, vei simții durere. Asta e explicatia. Congratulations!

| Play_8291 a răspuns:

Ai incercat cu vaselina? laughing))