| bybynade a întrebat:

Heii..deci de la 11 ani m-a masturbez si in prezent am 13 ani si m-a masturbez de multe ori pe zi incat a inceput sa-mi curga o chestie alba si m-a masturbam inainte sa-mi vina ciclul...credeti ca asta imi va afecta viata sexuala mai tarziu? da funda...raspunsuri detaliate si sfaturi

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Gramatica începe odată cu viaţa sexuală?
Afectează.
Începi să mergi pe un drum greşit, de te ştie tot oraşul.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Asta, din cate am auzit se numeste "sperma femeiasca". E un lichid alb si asta inseamna ca vaginul e ud...

| DogaruStefan1998 a răspuns:

Sa inteleg ca esti fata, pararea mea este sa iti faci un iubit si va puneti voi de acord.

| Camioniee a răspuns:

Ii branza adica jeg:-):-):-)

| BabyBubu a răspuns:

Asta arata ca iti va veni mai de vreme sau mai tarziu menstruatia!