| zSchizophrenic a întrebat:

Heii,fetelor! Pe voi v-ar deranja daca iubitul vostru i-ar spune altei fete ca-i "papusa" sau sa iasa cu ea la suc?

8 răspunsuri:
| princess004 a răspuns:

Dca i-ar spune la misto, nu m-as supara. insa daca i-ar spune serios, cam da straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric da.

| iuly92 a răspuns:

Normal.Asa ceva nu se accepta.Nu se spune nici macar in gluma! Si mai ales daca o face de fata cu tine, e un nesimtit!

| whatevernvm a răspuns:

Bineinteles ca da

| printrestele a răspuns:

Cum adica sa iasa la un suc,cred ca numai in cazul in care merg si eu la suc,da poate sa-i zica si ciocolata daca nu e ceva serios, si daca mai serios asta nu poate exista sa ai prietena si sa te duci cu alta la suc, undei stima, respectul aici...te duci la suc pina gasesti fata cu care ai vrea sa faci lucrul asta in fiecare zi, nu sincer in nici un caz... exagerat

| ijuuuuuuu a răspuns:

Bună.
Normal că m-ar deranja! Dar ce sunt eu pentru el? o marionetă?

| lex79 a răspuns:

Ca e papusa, nu.
dar sa iasa la suc cu ea, da, absolut.

| FemeiaPisică a răspuns:

Păpușa este făcută din plastic și nu are creier, exact ca Bianca Drăgușanu. Deci, nu este un compliment.
Nu există trădare pentru mine.