| Annnnnnnnna a întrebat:

Hey!
intrebare pentru fete:pe voi va-r deranja daca iubitul vostru v-ar cere sa ii face-ti sex oral?
si, ce ati spune?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Mie îmi face plăcere să satisfac omul care îl iubesc, deci nu mi se pare nici scârbos nici ciudat.
Păi dacă îți oferă tot nu ai de ce să ceri, deci cerutul nu intră în discuție, nu este necesar.

29 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Așa ceva nu se cere. Iar cu cineva care ar fi nevoit să ceară nici nu aș fi (nu sunt atât de masochistă).

| Annnnnnnnna explică (pentru NOname):

De ce ai fi masochist daca ai face acel lucru(sexul oral)?

| NOname a răspuns (pentru Annnnnnnnna):

Asta ai înțeles? Mai încearcă!

| Annnnnnnnna explică (pentru NOname):

Nu inteleg de ce nu ai fi daca acel cineva ti-ar cere lucrul acela.

| NOname a răspuns (pentru Annnnnnnnna):

Persoana iubită, una de care te simți atras, nu ar trebui să fie nevoită să ceară așa ceva. Totul vine de la sine, absolut firesc. Plăcerea ei e plăcerea ta, care poate fi chiar mai mare.

Să aduci pe cineva drag pe culmile fericirii. De ce ți-ai refuza așa ceva? Nici nu se pune problema.

Tocmai de aia și spuneam, că dacă a ajuns să ceară ceva ce e firesc să vrei să-i oferi, înseamnă că nu e persoana iubită și nici potrivită și nu există chimie, cel puțin în viziunea mea. Deci, din start nu aș fi cu ea - nu sunt atât de masochistă...

| Annnnnnnnna explică (pentru NOname):

Multumesc.
dar tu, NOname, ai facut vreodata acel lucru?

| NOname a răspuns (pentru Annnnnnnnna):

Nu ți se pare că ești deja mult prea indiscretă, iar răspunsul l-ai primit deja?

| FucktheSystem a răspuns:

Da, m-ar deranja dacă mi-ar cere. Nu mi se pare ok să îi ceri cuiva așa ceva, am făcut asta când am vrut fără să mi se fi cerut sau măcar propus. Dacă iubești pe cineva oricum îi oferi tu absolut tot, deci de ce ai cere?

| Annnnnnnnna explică (pentru FucktheSystem):

Chiar? Si cum a fost? Vreau sa incerc dar cred ca o sa-mi displaca sau o sa ma simt ciudat...

Da, stiu ca iti ofera tot, dar daca il/o deranjeaza daca ii ceri asta?

| Annnnnnnnna explică (pentru FucktheSystem):

Am inteles, mersi

| FucktheSystem a răspuns (pentru Annnnnnnnna):

Mie îmi face plăcere să satisfac omul care îl iubesc, deci nu mi se pare nici scârbos nici ciudat.
Păi dacă îți oferă tot nu ai de ce să ceri, deci cerutul nu intră în discuție, nu este necesar.

| pink94 a răspuns:

Nu,atata timp cat il cunosti foarte bine,ii cunosti igiena, care ar fi problema? Multe fete se ingrozesc, dar cand ar fi sa simta placerea ce tio provoaca sexul oral, nu sar mai ingrozi laughing, bineinteles sa-ti faca si el tie big grin

| Gaviota a răspuns:

Daaa m-ar deranja! ..niCi cand, in niciun caz, ia-s da papucii!

| Xtadelo a răspuns:

As spune "Mars".happy

| Florinapopica a răspuns (pentru Xtadelo):

As spune: du-te dracu' happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar mai mult ca sigur nu s-ar ajunge pana acolo. Numai un cretin poate cere asa ceva si, de regula, mi-as da seama daca tipul e naspa cu mult inainte sa se ajunga la partea intima. Daca nu e in stare sa te faca sa simti ca vrei, ci doar ti-o zice, nu e nimic de capul lui...

| Pitzipoanca a răspuns (pentru anonim_4396):

In sfarsit, un raspuns inteligent.

| AndyLavy a răspuns:

1.Invata romana mai bine si apoi apuca-te de scris intrebari pe aici.
2 Chiar nu ai nimic mai bun de facut decat sa te intereseze ce fac altii?

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu ii e, pentru ca mami a lui tot asta auzea. ^___^

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Iac, scarbos. Stiu ca nu mi-ar cere pentru ca nu facem asa ceva noi.hee hee
Dar daca totusi mi-ar cere, cred ca i-as da doua palme de s-ar invarti ca tiribomba. Sexul oral pentru mine este o jignire, este ceva vulgar, fiecare cum ii place, dar eu nu accept. Funda? puppy dog eyes

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Pe mine de exemplu m-ar deranja. Nu inteleg, daca ar vrea de la tine doar un lucru atunci nici nu mai merita sa te intilnesti cu el. E amoral. Poate am idei ''demodate'' dar sunt impotriva.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

Cred ca nu cunosti diferenta dintre amoral si imoral. Ideile tale nu sunt demodate, sexul oral se face de cateva mii de ani. E nasol daca tu simti ca doar sex ai putea oferi.

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Daca vrei fa. Eu nu o fac din cauza unor principii. Ne injoseste(parerea mea- prin ea nu am vrut sa supar pe nimeni)

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

Foarte bine!

| YourCupidon a răspuns:

scarbos

| Dy20 a răspuns:

Daca sunteti intr-o relatie in care exista iubire, respect si incredere, nu vad ce ar putea fi atat de absurd. Cand iubesti o persoana, simplul fapt ca ii oferi placere iti da si tie o stare mai speciala, bineinteles vorbim de reciprocitate.

| Deeniisaa a răspuns:

Sincer nu ma incanta asta.Ar fi penibil sa ma intrebe. Daca eu vreau sa fac, o voi face dar nu la cererea prietenului meu.

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru Deeniisaa):

Mai bine nu ai face-o deloc!

| DoctorAnonimus a răspuns:

Nu inteleg de ce fetele zic ca e imoral.
Daca li s-ar face lor, ar iubi asta.
Asa cum si la fetele, ma rog, majoritatea, le place, asa si baietii.
Deci, incercati sa numai fiti asa de inculte.

| europeanu a răspuns:

Femeia care nu face sex oral ii ca berea fara alcool!big grin