| anonim_4396 a întrebat:

Heii ^. Primul raspuns funda!batting eyelashes Cum pot seta la hi5 sa nu afle nimeni ca i-am vizualizat profilul? Am uitat :d. Scuze de categorie. :-s

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ccand dai la prieteni apare o poza langa jos( la iconitele alea) astfel dai direct la poza, nu mai apare profilulu si nici nu mai are de unde sa apara.

| TheSol a răspuns:

Ba da are cum... Ca de aia arata la pagina de start de la hi5 "Vezi vizitatorii recenţi »".hee hee Unde arata cine a vizualizat profilul.happy

| TheSol a răspuns:

@ascovit
Nici tu nu ai inteles happy.
Ce vreau eu sa aflu este cum setez hi5-ul meu ca atunci cand eu ma uit la profilul/pozele cuiva sa nu vada cand da persoana respectiva la "Vezi vizitatorii recenţi »" ca i-am vizualizat profilul/pozele. happy

| XtmCamiii a răspuns:

Pai nu trebuie sal setezi hi5 sa nu afle nimeni ca i-ai vizualizat profilul pentru ca nu are cum sa-i arate persoane ca te-ai uitat
funda?