| βʋϰβʋииʏ a întrebat:

Heii :]
Problema mea este cu photoscape
Il am de maxim 8 luni si acum imi face probleme
Cand vreau sa pun o poza la combine sau la page nu-mi da voie
Adica, cand intru sa pun o poza nu o pune
Ce ar putea sa aiba?
De cand il am nu mi-a facut probleme deloc
Funda celui ce-mi explica usor si incet ce are si imi spune si ce pot face sa mearga :]
Scuzati categoria dar am mai pus odata intrebarea si nu mi-a raspuns iar asta este foarte populara

Răspuns Câştigător
| Lavynyu a răspuns:

De 8 luni nu ai mai instalat windowsul?time out

Pff...Pai incearca sa il dezinstalezi din Start-> Control Panel-> Add or remove programshappy cauta`l si dai removebig grin apoi instaleaza`l iarbig grin

Funda?

2 răspunsuri:
| βʋϰβʋииʏ explică:

De fapt l-am reistalat si e laptop il reistalez luna de luna
Si tot ce aveam le pastrez
Intelegi tu.
De mi-ai explica si pe windous 7 sigh

| βʋϰβʋииʏ explică:

Si ca sa vezi am facut cea ce miai spus si tot nu merge
Deci te va durea capu ca e funda degeaba =]