| DyanneDyyD15 a întrebat:

Heii, pun intrebarea asta pentru prietena mea pentru ca nu are cont pe TPU, deci ei ii place de un baiat si la un moment dat se intelegeau foarte bine, nu erau impreuna dar nu puteau sta unul fara celalaltlaughing) pana cand s-au certat din niste banalitati si nu isi mai vorbesc. De atunci a trecut o luna si... ceva iar a a avut impresia ca el o place si i-au revenit sentimentele pentru el. Ea boceste toata ziua si se simnte foarte rau, nu stiu ce sa ii mai fac..si d'asta am apelat la voi. Dau funda :* love struck

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai pentru faza asta trebuie sa-l uite sa incerce sa se gandeasca la altceva, sa caute alt baiat ca-s o gramada. Nu cred ca este asa de urata incat sa nu o placa nici unulwinking deci eu sugerez sa va duceti la o plimbare prin mall pe unde apucati si cum e faza aia Duck Hunt voi mergeti la Boys Hunt laughing Succes!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Naspa, ziua se mareste, spune-i sa se opreasca.

| DyanneDyyD15 explică (pentru dge18):

O idee foarte buna, multumim multwinking :*