| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Am si eu o prietena care ea placut de un baiat, ea inca mai simnte ceva pentru el,el ii radea in ore, se intelegeau bine:
Oare trebuie sa se impace?

3 răspunsuri:
| SweetyNuta a răspuns:

Dacă simt ceva unul pentru altul și se înțeleg bine atunci sunt de părerea că ar trebui să se împace!

| Abrudan2 a răspuns:

Daca in momentul asta treci prin asa ceva, iata ce trebuie sa faci...
Poate sau despartit recent sau poate a trecut ceva timp. Poate nu era impacat cu ideea sau poate ca la momentul respectiv i s-a parut a fi cea mai buna alegere. Dar daca ea inca mai simte ceva pentru el, atunci ar trebui sa se impace.
E posibil sa aveti genul acela de relatie on/off cand aveti numeroase pauze lungi, dar stii ca intotdeauna se va intoarce la tine pana la un moment dat...

Gandeste-te si la partea buna a relatiei, dar nu omite si partile rele. Gandeste daca il vrea inapoi si cu bagajul de defecte.

| DanutzaDana1998 a răspuns:

Daca se mai iubesc ar trebui sa se impace happy