| AllePikie a întrebat:

Heii Saluut. Auziti O prietena m-a rugat sa o ajut dar nu stiu cum. ma puteti ajuta voi? Ea este intr-o relatie. Sta in cluj, iar iubitul ei in zalau, dar sta in cluj 4 ani deoarece a venit cu fotbalul. Vineri s-a dus acasa (iubitul ei). si a devenit foarte distant ..Si se intoarce cand se termina vacanta. intr-o zi ea la zarit pe mess si i-a zis "Heii. Ce faci? :* ". El i-a zis ca nu poate vb si a iesit. Oare o insala? Si am uitat sa precizez faptul ca el i-a spus ei ca nu ii genu de baiat care sa faca o fata sa sufere sau sa insele, nici cand vede pe altcineva cum face o fata sa sufere nu ii place. Apropo, ea are 14 ani iar el 15. Ce ar trebui sa faca?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce poate face este să vorbească cu el.Să îi spună ce o macină, ce o deranjează şi să reglementeze problema.
Doar el are un răspuns.Noi doar putem bănui, dar e mai bine să se convingă, nu doar să presupună.

Succes şi o seară plăcută!

| December a răspuns:

Pai singurul lucru care poate ea sa-l faca e sa vorbeasca cu el si sa afle ce-l nemultumeste. Sa discute despre ce "probleme" are.....desi la 14 - 15 ani nu vad ce realatie serioasa isi imagineaza ea.