| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! am auzit ca ar exista o pastila care sa te faca sa fii iar virgina. este adv? funda.

Răspuns Câştigător
| 7639781254 a răspuns:

laughing Nu este adevarat. Cand iti pierzi virginitatea, se rupe o fasie de piele, numita himen, ce acopera vaginul. Nu exista nicio pastila care sa faca in asa fel incat himenul sa creasca la loc. Asta e o tampenie. Bafta! :*

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu exista asa ceva.ori a incercat careva sa te pacaleasca sa te dezvirgineze apoi sa iti zica prostia cu pastila?
Ai grija!
O seara bunahappy

| Deedeek a răspuns:

Da, pastile pe baza de cianura. Dai coltu' si speri ca principiile Samsara sunt adevarate...

| h3r a răspuns:

rolling on the floor
Rupe-te că eu te cos

| Felys a răspuns:

Pastile nu, dar se poate reface prin operatie, numai ca este scumpa

| Cristiann25 a răspuns:

Da,in gura!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff ce prostielaughing
nu mai poti vii virgina o data ce himenul e rupt si nu se poate reface si daca s-ar vinde asa ceva nu ar crede nimeni

| Yhugato a răspuns:

Da,exista...exista pe Planeta Mincinosilor, doar acolo laughing

| secret093 a răspuns:

Pastila nu. Exista o operatie, destul de scumpa prin care doctorul efectiv te coase laughing