| d3nisa202 a întrebat:

HEii TPU. AM nevoie de ajutor:( Ar insemna ft. mult pentru mine:* Dau funda si voturi:X Deci, poate e de ras sau nu, dar eu nu stiu. cum se folosesc http://www.wittyprofiles.com [wittyprofiles] Imi explica si mie cineva. Va rog :* Help:X Va raman datoare. [scuze categorie.]

2 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

nu inteleg ce vrei sa faci vrei sa iti faci cont.....sau ceva de genul...:straight face

| d3nisa202 explică (pentru anoxdox):

Nimic oh go on, nu stiam cum sa fac si eu "quotes " din alea, dar acum stiu, dar nici nu mai folosesc oh go on, oricum mersii! :*