| Andreeee a întrebat:

Heii TPUhappy
Imi poate da cineva niste melodii de dragoste, sau mai triste?
Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Sa nu-mi iei niciodata dragostea-holograf
Daca ai sti-directia 5
Dor de tine, dor de noi-hi-Q
Ploaie in luna martie-paula seling
Alaturi de ingeri-3 sud est
Celine dion - because you loved me
Berlin - take my breath away
Bon jovi - always
Eric clapton - wonderful tonight
Aretha franklin - i say a little prayer for you
Scorpions - born to touch your feelings
Brian Adams - everything i do, i do it for you
Guns 'n' roses - november rain
Maroon 5 - sunday morning
Holograf - Nu am iubit pe nimeni
Chriss feat. Allexandra - Strig Spre Tine
Chriss JustUs-Doi Copii
Bullet-A fost odata
Bullet-Abravia

| Andreeee explică:

Multumesc tuturorbig hug

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

DA dar imi dai funda laughing)Yanni - Reflections of Passion; Lucky - Jason Mraz featuring Colbie Cailla; Rod Stewart - Sometimes when we touch etc funda

| Amalia_3068 a răspuns:

Hei!
Iti dau2 melodii pe care probabil nu te vei mai satura sa le asculti, la fel ca mine.
http://www.youtube.com/watch?v=x9ECN-R428A
http://www.youtube.com/watch?v=sFJNTz0ahxw
:*

| Lexi_2269 a răspuns:

Iti zic eu: asculta JustUs [vezi ca il mai cheama si Chriss] da p e youtube si o sa vezi tongue are niste melodii superbe love strucklove strucklove struck

| DaNaDoT a răspuns:

Vezi daca iti place indiferent.

| Nastiusha a răspuns:

Daca iti place rapul iti zic multe:Желаю тебе счастья и на лице улыбку,Послушай своё сердце - MC MikS & WilD & Tee`MC (Listen To Your Heart),Bahh Tee - Будь ты ветром,Слёзы Асфальта – Любишь? Люблю!,Guf – Вместе навсегда,Bahh Tee - остаюсь собой,Bahh Tee - Ты - моё, я - твоё (SunJinn prod.),bahh_tee - когда поймёшь свои ошибки,Angel - Bahh Tee, Bahh Tee - Ты меня не стоишь, Bahh Tee - 10 лет спустя (SunJinn prod.),Crazy Win - Spunem adio with lyrics,Smiley & Uzzi - In lipsa mea Lyrics, Andra feat Adi Cristescu (Korekt) - Colt de suflet (Lyrics & translation), Indiferent - 2 suflete de copii by ♥ Minnie; x ♥