| Aliison a întrebat:

Heii, TPU! Vreau si eu cele mai triste melodii de dragoste pe care le cunosteti! sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca suferi din dragoste,sa stii ca melodii triste nu te pot ajuta sa treci peste durere, asa ca sfatul meu e sa asculti melodii cat mai energige, sa te vindeci de toata aceasta tristete! Bye iubita! Sper sa asculti sfatul meu!kisslove struck

2 răspunsuri:
| florin193 a răspuns:

Michael buble - ''Cry Me A River''
michael buble - lost
John Legend - Ordinary People
Bruno Mars - It Will Rain
bitza - numele tau

| InfiniteInfinity a răspuns:

Deci am plâns pe puţine melodii la viata mea happy Dar una care chiar o consider tristă este :
Dj. Aligator - Close to you
3sud-est - Alături de îngeri
Andrea Bocelli - Vivo per lei