| anonim_4396 a întrebat:

Heii^^ vreau si eu cateva titluri de filme romanticebatting eyelashes as vrea ca filmul sa poata sa ma faca sa plang, iar daca sunt langa prietenul meu atunci cand ma uit el sa a ia in brate si sa imi zica ca ma iubeste ceva de genu big grin
Fundaaalove struck cel mai romantic filmpuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

A walk to remember :X BAFTA :X si eu am plans la el apoi uh nu stiu tongue

| xSunShine4You a răspuns:

A walk to remember, the notebook. Chiar is faine. Mai ii Beastly.

Cu placere:*

| Garffield a răspuns:

Buna!

Unul lacrimogen: A little bit of Heaven :X
Unul mumooos: Something borrowed
Unul trist, dar o dragoste sublima: Seven Pounds
Unul neaparat de vazut cu prietenul: First Time (Love at first hiccup)

Vizionare placuta! happy

| IMHERETOHELP a răspuns:

Sweet November

| 123Julia a răspuns:

Pai eu stiu unu titanic.