| NoNamess a întrebat:

Heii love struck as vrea sa'mi fac un id nou dar nu stiu cum. am nevoie de idei. Fundaa si vot :d(scze pe categorie :d

Răspuns Câştigător
| Dennysa_9522 a răspuns:

Hey,te ajut eu.Deci cand intri pe mess acolo sa scrii id si parola jos, jos ultimul scris acolo scrie get a new Yahoo! ID si dai pe el si iti da pagina si scrii is cum vrei sa fie iti cere cati ani ai vezi trebuie sa scrii ca esti major ca altfel nu poti sa-ti faci ok? bine sper ca te'am ajutat! Si dac ai o nelamuriri pune intrebare si fi sigur ca te ajut :X:Xlove strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| VictorSebastian a răspuns:

Intra pe inregistrare yahoo

| GoldenBrau a răspuns:

Ce problema ai si tu!

| cosmy_7533 a răspuns:

Yo_brunetta ( sau ce culoare ai la par) _ 90 (anul in care te-ai nascut) sau ce vrei.