| Vaniliecuaromădecăpșuni a întrebat:

:3 Aici am nevoie mai mult de părerea unor băieți. Voi cum vă simțiti când vă îndrăgostiți? Ce vă face cel mai mult să înnebuniți când o vedeți pe tipa de care v-ați îndrăgostit? Cum vă manifestați? puppy dog eyes Pur și simplu, voi cum vă simțiti alături de ea? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Eu ma comport ciudat(adica incerc sa o impresionez) si ma prostesc, gasesc mereu motive sa vorbesc cu ea, o tachinez si o alint cam in acelasi timp. Daca o vad cu altcineva ma apuca toate bolile, desi nu ma prea intereseaza daca are prieten ca eu tot vorbesc si ma duc sa o vadlaughing

Dar asta se intampla foarte rar, de 2 ori pana acum m-am indragostit nebuneste, restul au fost pasiuni si placeribig grin

| Azµre a răspuns:

Bărbații sunt de două tipuri:
1)Bărbații cu adevărat îndrăgostiți, care abia așteaptă să fie împreună cu persoana iubită, care pur și simplu o venerează și numai la ea se gândește.
2)Bărbații care presupun că sunt îndrăgostiți, care abia așteaptă să bage o femeie în pat.

Așa că ai grijă, aparențele înșeală!

| e1xtz a răspuns:

Mirosul de pasarica proaspata, abia iesita de la dus.laughing.laughing

| sensualus a răspuns:

Aha, nu esti sigura daca e indragostit?

| MrAnderson a răspuns:

Buna, Vanilie

La noi sentimentele sunt diferite.
Mai rar pentru un baiat sa simta celebrii "fluturasi" in stomac.
De obicei ne bate inima, si ne cam balbaim. Sau vorbim aiurea. Cel putin asa ma manifest eu.
Si mai sunt si alte zone care se manifesta. laughing Nu trebuie sa o iei ca pe o jignire, neaparat. Inseamna ca in mintea lui, instinctiv, esti foarte atragatoare. Daca privesti lucrurile in lumina potrivita, o poti lua ca pe un compliment.
Sper sa nu te superi.

Cu stima,
Neo

| tr3ig a răspuns:

Simti ca trece ceva prin tine, ceva frumos, incepe sa iti bata inima foarte tare, te gandesti la ea zi si noapte, simti nevoia sa o protejezi, sa stii ca e numai a ta.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Cel mai mult innebunesc cand cere bani.cum ma manifest? normal, ii explic ca nu inteleg limba chineza!

| AdrianL a răspuns:

Cand o vad simt ca imi carapa inima de fericire cand vorbesc cu ea nu mai aud nimic in jurul meu, lumea parca devine un loc mai frumos imi avsolut totul la ea pana si defectele, as muri pentru ea etc mai zic?

| Andrei_Baraitareanu_1997 a răspuns:

Pai drept sa spun, nu mai pot sa dorm noaptea fiindca ma gandesc numai la ea, am fluturi in stomac cand o vad, si asa mai departe

| raZvyx10 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia... oricum au loc ceva schimbari in comportament.Ca si voi fetele vbm toata ziua despre acea pers, cerem pareri, povestim, ne gandim doar la ea, incercam sa o facem sa rada..chestii din astea., cum am mai spus depinde si de caracterul fiecaruia tongue