| Juvell a întrebat:

Cum e sa fii indragostit? Sunteti indragostiti? Ce simtiti? Sunteti fericiti?

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

E foarte frumos.
Da.

De ce nu știi? Tu nu ești?

| Idkidk a răspuns:

E frumos, da sunt, nu mă simt bine, că doar eu sunt îndrăgostită, cealaltă persoană de mine, nu. Nu sunt fericită acum!

| ShaOfHatred a răspuns:

Ca si cum esti legat in lanturi, cu multiple lacate si persoana aia are o cheie.

| Staind a răspuns:

E interesant.
Simti ca ai putea manca toata pizza aia de unul singur. Si-o si faci, dar dupa nu te mai satisface si vrei alta, de care te indragostesti si-i promiti ca n-o sa comanzi alta diferita, vreodata. Si se repeta cercul asta, pana devii obez si nu te mai iubeste nimeni.
Daca stii cum zic.

| DeathOfDreams a răspuns:

"Ești îndrăgostit atunci când ști că viața ta ar fi mai tristă fără persoana pe care o iubești."

| T0T a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Dacă ești din interes viața poate fi mai tristă fără acea persoană(mai puțini bani) și fără să iubești. Așa mai vin și alte cazuri.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Oricum e cam nelalocul ei combinația aia de cuvinte gen zici prima oara "Ești îndrăgostit" după "persoana pe care o iubești". De aici cam rezultă că ești îndrăgostit de persoana pe care o iubești ceea ce e un fel de "pleonasm".

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu ai posta de mancare, cand te trezesti dimineata te trezesti cu gandul la persoana respectiva, ai o stare de greata, fluturasi in stomac

| BadAngel3 a răspuns:

Atunci cand simti ca o vrei langa tine in orice moment.