| thechidlove a întrebat:

Heiii all!:* cum se satisfac baietii?:*fundita :*:*:*

14 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Sex oral.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oral, anal, vaginal sau ii gatesti

| dddddadada a răspuns:

Sex.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cu un anilingus, bere.

| Numero1 a răspuns:

Prin vorbe foarte pasional spuse la ureche, prin atingerea zonelor intime ale acestora sau prin despuierea voastra a fetelor intr-un mod cat mai sexi.Etc etc.

Răspuns utilizator avertizat
| AndyAndrey35 a răspuns:

Pai fa asa; il va inmuia, da-i un sarut asa din greseala, unul dulce, maingail pe spate, pe gat, atingei parul, atingei fata, las-al sa te atunga unde vrea, apoi la un puct maxim, fa o greseala si atinge-l la la zona intima, ca sa il dai peste cap, acolo el o sa sa se simta f indrag, punete in bratele lui, imbratiseaza-l si spune-i ca e cel mai unic, cel mai special, un adev baiat pentru ea, nu zi barbat, pare batran laughing comportati-va ca doi copii, si ditrati-va puna-m o muzica care va place romantica, si iubiti-va, eu nu am facut asa ceva, dar asta e unul din visele mele erotice rolling on the floor

| WizKhalifaa a răspuns:

Cu gura, vaginal si cu bere&iarba.

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

Heiiiii tu :* Draga mea, la cum ai pus tu problema, parea ca intrebi cum se satisfac ei in sensul de masturbare.

| AlexPiti a răspuns:

Pune-i mana pe fund:Xtongue

| rappysv a răspuns:

Depinde de la caz la caz evident... spune cazul tau

| thechidlove explică (pentru rappysv):

Pai sunt intro relatie cu el dar...

| rappysv a răspuns (pentru thechidlove):

Depinde de genul lui...cati ani are si cati ani ai tu....si apoi iti raspund

| doismecheri a răspuns:

Ies la o bere.