| KoKo_5071 a întrebat:

Cum satisfac o fata?

Răspuns Câştigător
| tantricday a răspuns:

Iubind-o, avand grija de ea, de nevoile ei, fiind atenta cu ea, empatizand cu ea si apoi facand amor cu continenta si transfigurarea, sa-ti controlezi energia ta sexuala (ejacularea) pana o duce macart de cateva ori pe culmile orgasmului astfel incat sa se simta zeita, comunicand si imparatsind cu ea din emotiile, gandurile si taririle tale

11 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Cu mare, mare grija!winking

Bafta! kiss

| rebeca a răspuns:

Asculta de hd04wbw, cu greu, cu greu laughing
aici dupa parerea mea doar incercand o sa inveti, degeaba iti spun eu cum sa o iei si ce sa-i faci pentru ca practica e mai greu de realizat... dupa intrebarea ta, tu esti pe la inceputuri...comunica cu ea si o sa invatati impreuna.

| stefangeles a răspuns:

Extrem de greu satisfaci o fata... cheia este sa va iubiti amandoi si sa comunicati restul vine de la sine big grin

| seawolf a răspuns:

Cu buzunaru

| Missbabydoll a răspuns:

Oh come on guys laughing Nu e chiar atat de greu. Trbuie doar sa o iubesti, sa incerci sa o cunosti (fizic si spiritual) si sa fii langa ea cand are nevoie. Daca te referi la sex atunci trebuie sa ii descoperi zonele erogene, sa o intrebi ce ii place si ce nu in pat, sa o mangai, sa o saruti etc. Simplu nu?laughing

| gabriela a răspuns:

Declar intrebarea ta " Intrebarea lunii mai!"! Nu cred ca te poate depasi cineva laughing

| madia a răspuns:

Hah.stii reclama de la Magura?
Fetele sunt dificile dar daca o iubesti si ea te iubeste, nu va fi atat de greu happy

| Zâmbărici a răspuns:

Cu instrumentul tau numit fluiericebatting eyelashes)

| hd04wbw a răspuns:

Cu greu, cu greu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci cum isi doreste ea.

Întrebări similare