| Roxiuttzaaa a întrebat:

Heiii. Cand il sarut pe prietenul meu, se excita foarte tare.Din ce cauza si ce as putea face in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Pai de ce ai vrea sa faci ceva in legatura cu acest lucru? Nu-ti place sau nu simti ceva pentru el? Cum se manifesta faptul ca e excitat? Iti spune sau? Eu zic ca el te iubeste mult, deoarece sarutul inseamna mult pentru el si tu reusesti sa-l exciti. Daca il musti, mangai in acest timp, efectul va fi mai mare. Deci...cauza este aceea ca te iubeste si nu e 'pentru ca', ci 'datorita' tie. Bravo, ai gasit o persoana ce te iubeste si gaseste si un sarut minunat.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te iubeste, te doreste. Este ceva normal, nu ai ce să faci, decît să nu îl m ai pupi.

| 95Cosmin a răspuns:

Asta inseamna ca si-a gasit o fata pe care o iubeste si la care tine mult.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai nu te poate deranja lucrul asta, nu? Normal ca se excita, doar te iubeste, tine mult la tine, iar atunci cand va sarutati e o senzatie foarte placuta, probabil, pentru ambii happy.

| tteo92 a răspuns:

Si ce nu iti place?rolling on the floor)

| AriannaAri a răspuns:

Este normal sa se excite atata timp cat te iubeste deci nu poti face nimic in privinta asta. Si prietenul meu se excita chiar foarte tare cand il sarut dar asta nu este o problema. happy