| Irinami21 a întrebat:

Heiii,fix peste o saptamana este balul bobocilor happy Vreau sa-mi fac o programare pentru unghii si nu stiu ce model sa folosesc happy Ma gandeam la un french negru cu o fundita rosie la degetul mare si la cel inelar... Va rog puteti sa-mi dati idei mai bune sau niste poze cu un model french thinking [vreau sa merg cu ele si la scoala, nu vreau ceva colorat] *cel mai bun raspuns primeste fundita*

Răspuns Câştigător
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Pai eu mi-am facut un french ceva de genu:
-la unghiile de la degetul mare si inelar dunga neagra
-la restul alba
-la unghiile de la degetul mare si inelar sub acea dara de negru era dat cu o dara subtire de sclipici
-si tot pe unghiile mari si inelar un model micut happy da foarte bine happy te sfatuiesc sa incerci :* funda?