| Dianaaaaaioanaaaaaa a întrebat:

Heiii TPU...Am si eu o mare problemă de vreo 2 saptamani ma doare in partea dreapta jos dupa ma lasa si ma ia in partea stanga, imi vine sa vomit la anumite mâncăruri, ma doare spatele si nu mi-a venit menstruatia testul a iesit negativ deci nu sunt însărcinată.

6 răspunsuri:
| Lizuca1234 a răspuns:

Ai dat prea putine detalii. Mai exact in care parte dreapta jos? Ovarele? Poate fi semnul unei infectii urinare. Daca iti vine sa vomiti dupa anumite mancaruri e simplu-ori nu mai mananci acele feluri de mancare, ori mergi la medic pentru ca e posibil sa ai o problema la stomac, bila, etc. In ambele cazuri, indicat e medicul. Sanatate!

| HadesSs a răspuns:

Din ce zici tu par a fi simptome de inflamatie la apendice, cel mai bine te duci urgent la un control.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie apendicita, posbil sa fie o sarcina.
Te sfatuiesc sa faci un test corect de sarcina dupa 21 de zile de la ultima partida sexuala, ca ala facut la doar 5 zile dupa sex, este inutil si incorect facut.

| Raven a răspuns:

Posibile probleme cu fierea, trebuie mers la medicul de familie.

| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să îți faci niște analize și să mergi la medic.